Telefon: +36 1 354 3990

Iroda: 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 14.

Állás
Legyen csapatunk tagja!

Az 1000 Út Utazási Iroda folyamatos bővítés miatt új kollégákat keres a következő munkakörbe:

 1. Utazási tanácsadó

Elvárások
  • Motiváltság és munkabírás
  • Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
  • Pontosság, jó kommunikációs készség
  • Szakmai elhivatottság
  • Tanulékonyság

Amit ajánlunk
  • 20 éve működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek további tervei vannak a növekedés és a fejlődés irányába.
  • Jó csapat.
  • Dinamikus környezet.
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Reprezentatív irodai környezet az V. kerületben
  • Lehetőség a kreatív munkára.

Feladatok
  • Egyéni utazások szervezése, szállás- és repülőjegy értékesítés, vízum ügyintézés, programok szervezése.
  • Városlátogatások, európai és egzotikus üdülések, saját szervezésű utak értékesítése.

Szükséges nyelvismeret
  • Angol közép
  • második nyelv előny

 2. Gyakornok

Legalább 1.5-2 hónapos gyakorlati helyet kereső idegenforgalmi, főiskolai vagy egyetemi végzős diákot keresünk.

Jelentkezés, érdeklődés: Gorszkij Jaroszlav, +20-415-9534, allas@1000ut.hu

Jelentkezz hozzánk, ha egy dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, szereted a kihívásokat és az utazás a mindened!

Kit keresünk? Téged!
Na jó, nem ilyen egyszerű…!
Szerencsére egyre több olyan ember van, aki velünk utazik, ezért keresünk utazási tanácsadó és szervező kollégát.

Ideális jelölt (itt felsoroljuk mindazt, amit amúgy is tudsz magadról):
- szakmai tapasztalattal rendelkezik, tehát már több évet dolgozott utazási irodában
- szeretik az utasok
- empatikus
- precíz, pontos, megbízható

De a lényeg az, hogy ismeri az utazási irodákban használt foglalási rendszereket, a desztinációkat, imád utakat szervezni és a legnagyobb öröme az, amikor az elégedett utas csokit hoz, és útközben már azt is küldi, legközelebb hová szeretné utazni, miután hazaért...

A magunk részéről igyekszünk megtenni mindent, hogy jól érezd magad nálunk!
Mit kell tudnod rólunk?
Már több, mint 20 éve szervezünk utazásokat.
- Állandóan keressük annak a lehetőségét, hogyan is tudnánk még jobbak lenni, hogy még több utas még több alkalommal azt mondhassa, hogy ez volt élete legjobb utazása, és hogy mi még arra is gondoltunk, ami neki eszébe sem jutott...
- Törekszünk arra, hogy megvalósítsuk azt, amit mi gondolunk turizmusról. Ahogy mi magunk elképzelünk egy tökéletes utazást, kezdve az ötlettől, azon át hogyan is kell felépíteni egy foglalási folyamatot, egészen addig, hogy mik azok az apróságok, amitől egy utazás tökéletes lesz.
- A csapatunkban minden van: fiatalság, tapasztalat, jókedv és sok közös élmény.
- Rendszeres csapatépítő programok, modern, szép iroda, utazási lehetőség, munkaruha hozzájárulás.
- Nyitvatartási idő hétfőtől péntekig 09:00-18:00, nincs hétvégi munkavégzés, esetenként home office lehetőség.

Mindez rád vár, ha nálunk dolgozol!

Jelentkezni, érdeklődni itt tudsz: allas@1000ut.hu vagy 20/415 9534 telefonszámon

Már nagyon várunk téged!