Telefon: +36 1 354 3990

Iroda: 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 14.

Állás
Legyen csapatunk tagja!

Az 1000 Út Utazási Iroda folyamatos bővítés miatt új kollégákat keres a következő munkakörökbe:

Utazási tanácsadó

Elvárások
  • Motiváltság és munkabírás
  • Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
  • Pontosság, jó kommunikációs készség
  • Szakmai elhivatottság
  • Tanulékonyság
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat.

Amit ajánlunk
  • 20 éve működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek további tervei vannak a növekedés és a fejlődés irányába.
  • Jó csapat.
  • Dinamikus környezet.
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Reprezentatív irodai környezet az V. kerületben
  • Lehetőség a kreatív munkára.

Feladatok
  • Egyéni utazások szervezése, szállás- és repülőjegy értékesítés, vízum ügyintézés, programok szervezése.
  • Városlátogatások, európai és egzotikus üdülések, saját szervezésű utak értékesítése.

Szükséges nyelvismeret
  • Angol közép
  • második nyelv előny

Jelentkezési határidő: 2021. július 2.

Azonnali munkakezdés lehetséges.

Jelentkezés, érdeklődés: Gorszkij Jaroszlav, +20-415-9534, allas@1000ut.hu