Telefon: +36 1 354 3990

Iroda: 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 14.

Állás
Legyen csapatunk tagja!

Az 1000 Út Utazási Iroda folyamatos bővítés miatt új kollégákat keres a következő munkakörökbe:

Utazási tanácsadó/repülőjegy értékesítő egyéni utazásszervezés területére

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Egyéni utazások szervezése, szállás- és repülőjegy értékesítés, vízum ügyintézés, programok szervezése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Motiváltság és munkabírás
  • Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
  • Pontosság, jó kommunikációs készség
  • Szakmai elhivatottság
  • Tanulékonyság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 18 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és a fejlődés irányába.
  • Jó csapat.
  • Dinamikus környezet.
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Reprezentatív irodai környezet.
  • Versenyképes fizetés.
  • Lehetőség a kreatív munkára.

Előnyt jelent:

-       Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat.

-       Repülőjegy értékesítési rendszer (lehetőleg Amadeus) ismerete, abban szerzett tapasztalat.

- idegenvezetői munkakörbe.
Az irodánk keres tapasztalt, világot járt idegenvezetőket körutazásainkhoz egzotikus desztinációkra.

Érdeklődés, önéletrajzok: +20-415-9534, allas@1000ut.hu